Welcome to Funtown!

- To coś więcej niż podręczniki
- To coś więcej niż metoda
- To coś zupełnie innego,  niż franczyza czy licencja!

To Twoja PRZESTRZEŃ do rozwoju

W Funtown możesz żyć łatwiej!

Możesz szukać kolejnych podręczników różnych wydawnictw,

Możesz dać się zamknąć w granicach jednej franczyzy, czy licencji

Możesz kupić metodę stworzoną dekady temu...

lub zamieszkać w Funtown, by WSPÓLNIE rozwijać się i tworzyć

NOWE i NIEPOWTARZALNE rozwiązanie dla edukacji!

funtown materiały edukacyjne

FUNTOWN - ROZWIĄZANIE, KTÓREGO JESZCZE NIE BYŁO!

Funtown to nowe podejście do biznesu! Tu nie jesteś tylko klientem, raczej partnerem i sąsiadem. Mieszkając w Funtown stajesz się częścią wspólnoty właścicieli szkół językowych i razem z nami dbasz o rozwój naszej wspólnej przestrzeni. Możesz nie tylko czerpać wiedzę, ale także dzielić się swoimi pomysłami! Funtown rozwija się dzięki kreatywności WSZYSTKICH jego mieszkańców! Każdy dorzuca cegiełkę, by nasze wspólne miasto wciąż rosło, a wraz z nim rósł Twój biznes edukacyjny!

Tradycyjne podejście do franczyz i licencji polega na tym, że ktoś kto ma pomysł zarabia na Tobie. Dlatego zwykle opłaty franczyzowe są bardzo wysokie na starcie, lub oznaczają dzielenie się Twoim przychodem z franczyzodawcą. Co miesiąc, przez cały okres współpracy. 

FUNTOWN DZIAŁA ZUPEŁNIE INACZEJ! 

W Funtown płacisz tylko za "miejscówkę" - czyli wyłączność na Twoim terenie. W naszym wirtualnym miasteczku otrzymujesz adres i możesz zamieszkać przy jednej z malowniczych uliczek. Od tej pory jesteś już mieszkańcem Funtown.

Na początku Ty i Twój team (lektorzy, pracownicy sekretariatu) weżmiecie udział w ZUPEŁNIE darmowych szkoleniach! Nasi przewodnicy oprowadzą Was po całym miasteczku i opowiedzą o wszystkich zasadach i udogodnieniach. W Funtown nie musisz dzielić się z nikim swoim zarobkiem! Wcale tego nie chcemy!

- Przez cały okres kiedy jesteś w Funtown płacisz jedynie symboliczną składkę, która pozwala na funkcjonowanie miasta i rozwój jego infrastruktury (reklama, serwery, informatyk, graficy, administracja itp.)

Pomimo inflacji szalejącej w Europie burmistrz Funtown ogłosił ostatnio, że w tym roku nasza składka to nadal tylko 100 zł. miesięcznie! W ramach tej składki korzystasz ze szkoleń, konsultacji oraz unikalnych materiałów i rozwiązań edukacyjnych dla Twoich uczniów!

 

Image
Funtown - "The CIty that never sleeps."

Funtown - the city that won't stop growing!

Idea Funtown zakłada nieustanny rozwój!

W Funtown nie mamy przekonania, że stworzyliśmy coś perfekcyjnego, więc na tym możemy poprzestać. Metoda nauczania podobnie jak miasto, to żywy organizm. Jak w prawdziwym mieście w Funtown także będą budować się całkowicie nowe segmenty i rozwijać zupełnie nowe pomysły!

Tylko w Funtown masz gwarancję ciągłej zmiany, ulepszeń i stałego dążenia do rozwoju! Bez limitów i bez hamulców.

Ile to kosztuje?

FUNTOWN to licencja, której koszty nie zjedzą Twojego budżetu! W dodatku opłata licencyjna zwróci Ci się jeszcze zanim rozpoczniesz kursy!

W ramach licencji otrzymasz PAKIET 10 korzyści:

1
Wyłączność na Twój teren
cena zależy od wielkości miejscowości lub obszaru ( koszt wg. oferty)
2
Szkolenie dla Ciebie i pracowników administracyjnych
szkolenie dla Twojego zespołu ( bezpłatnie do 5 lektorów)
3
Pakiet marketingowy
(Projekty plakatów i ulotek, tekstów na stronę, grafiki na FB, filmik reklamowy na FB, prezentację dla rodziców na dzień otwarty, wzory list obecności... i wiele sprawdzonych, gotowych rozwiązań dla Twojego biznesu!
4
Fuzzy Friends
Mięciutkie, kolorowe maskotki, które uczą! Cały zestaw 8 maskotek otrzymasz za darmo, jeśli zdecydujesz się na współpracę do 30.06.2022!
5
Dekoracje Funtown
Zestaw naklejek, którymi ozdobisz biuro i sale, wprowadzając do wnętrz Fuzzy Friends oraz zestaw plakatów z mieszkańcami Funtown
6
Dostęp do zamkniętej grupy FB
Dostęp do zamkniętej grupy FB dla właścicieli szkoły, gdzie znajdziesz pomoc w rozwiązaniu codziennych sytuacji.
7
Funtown Meetings
Spotkania online, które zmotywują Cię, by w swojej szkole wprowadzić zmiany, na które czekasz już od dawna!
8
Dodatkowy dochów
Jako obywatel Funtown zyskasz także możliwość dodatkowego dochodu dla Twojej szkoły! Rozwiń swój biznes edukacyjny! Sprawdź to!
Nie musisz dzielić się z nami zyskiem!

W trakcie trwania naszej umowy nie pobieramy żadnych opłat od ilości kursantów, ani sprzedanych kursów!

Nie płacisz za szkolenia!

Zorganizujemy szkolenie sprzedażowe dla Ciebie i pracowników biurowych ( do 5 osób) oraz szkolenie metodyczne dla Twoich lektorów (do 5 osób)! Potem, jeśli zechcesz możesz szkolić sam kolejnych pracowników, lub zlecisz to nam. 

Podsumowując: wszystkie opłaty to:

✓ Niewysoka opłata licencyjna - płatna tylko raz na początku współpracy!

✓ Abonament Funtown - tylko 100 zł mc!

✓ Zakup zestawów lektorskich

W ramach naszego unikalnego rozwiązania wszystkie powyższe koszty mogą się zwrócić na samym początku współpracy! W kolejnych miesiącach masz możliwość dodatkowego dochodu dla Twojej szkoły, poza kursami językowymi! Chcesz wiedzieć jak to możliwe? Skontaktuj się z nami!

Chcesz dołączyć do nas?

Wypełnij formularz kontaktowy: